Uvítací bonus Unibet

Uvítací bonus UnibetStrana Brightona Chrisa Hughtona bude musieť prejsť play-off, ak sa chystá pripojiť Boro na vrchol letu v budúcej sezóne. Bude čeliť Sheffield Wednesday v semi-finále, ktorý bol porazený 2-1 v Wolves v poslednej hre bežnej sezóny, zatiaľ čo Hull City sa stretne Derby County v inej kravatu. Derby skončil s 1-0 porážkou Ipswichom, keď Hull narazil päť okolo Rotherham. Po skončení 19. ročníka Premier League v minulej sezóne bola Claretsova hierarchia Unibet bonus odmenená za dôveru v manažéra Seana Dychea, ktorí sa môžu tešiť na ďalšiu trhlinu na vrchole.Ciele Sam Vokes, George Boyd a Andre Grey pomohli Burnleyovi skončiť s 93 bodmi, štyri z Middlesbrough a Brighton, a zabezpečil 6 miliónov libier, Gray skončil ako najlepší strelec ligy na 25, keď zobral hráča sezóny minulý mesiac.

Fanúšikovia tímu Charlton prerušili hru so šíreniami, ktoré boli vyhodené na ihrisko, pretože ďalší zápas v The Valley bol poškodený toxickou atmosférou klubu.S týmom, ktorý už bol zvrhnutý, sa po zápase stretol pred hlavným stánkom Unibet bonus množstvo fanúšikov, aby vyzvali svojho majiteľa belgického milionára, aby klub predával – a pridal sa k nim aj niektorí fanúšikovia Burnleyho v show solidarity zo strany fanúšikov klubu ktorého sezóna nemohla poskytnúť výraznejší kontrast. Oxford využil príležitosť prekvapiť Accrington s víťazstvom 3: 0 doma k Wycombemu a Rovers tvrdil, že tretie a posledné automatické propagačné miesto cez Lee Brown prestávku-čas záhlavie, aby dokončili 2-1 návrat a postupné povýšenie pre juhozápadný klub, čo vyvolalo oslavy na pamätnej pôde.

Argyle sa stretne s Portsmouth v play-off semifinále. Portsmouth prehral s majstrom Ligy 2, Northampton, 2-1, odišiel niekoľko kľúčových hráčov.Druhá kravata Unibet bonus uvidí Accrington tvár AFC Wimbledon, ktorý skončil svoju kampaň s víťazstvom 1-0 proti 22. umiestnenej Newport County.