Liverpool môže stále milovať Rafa Beníteza, ale v Bet365 cíti nový začiatok

Keď sa fanúšikovia Liverpoolu pridajú k svojim kolegom z Tyneside, chvália manažéra, miestne spomienky sa posunú späť do Istanbulu a triumf Ligy majstrov. Fanúšikovia sa tiež uvažovať o hviezdnej prácu, ktorá sa naďalej vykonáva pomocou Montse Benítez nadácie – charitatívnej organizácie financovanie najrôznejších verejnoprospešné Bet365 účely na Merseyside – a jej manžela £ 96,000 dar na Hillsborough Rodina Skupina Support

Ak chcete. Benítez bol oveľa viac než len manažér, ktorý vyhral Ligu majstrov, Európsky Super Cup a FA Cup, a prichádza takisto blízko k získaniu titulu Premier League.Ak by boli spokojní s tým, že on a jeho manželka Montse – ktorej rodinný dom zostáva na Wirral – sa jasne zamilovali do tejto oblasti, Merseysiders tiež ocenili španielsku mierne podvratnú, Bet365 protikorupčnú šnúru. Jeho postoj bol posilnený len skutočnou ochotou hrať politiku a postaviť sa k bývalým majiteľom Liverpoolu, Tomom Hicksom a Georgem Gillettom. Liverpool v Newcastle United: Prehľad zápasov Čítať viac

Nakoniec táto oslabujúca bitka priniesla šesť Anfield idyllu na konci, ale 56-rok-starý dedičstva trvá. “Rafa bude uvítaný späť s otvorenými náručami a správne,” hovorí Kenny Dalglish, ďalší muž, ktorý riadil Liverpool a Newcastle. “Nie je to len o trofejách, ktoré vyhral Rafa, je to o dedičstve, ktoré ešte stále prinášame dnešnými odmenami.Výhody zmien, Bet365 ktoré zaviedla na akadémiu, sú stále viditeľné – stačí sa pozrieť na niektorých hráčov v prvom mužstve tímu. Som si istý, že Jürgen Klopp oceňuje prínos Rafy. “Je to takmer tri roky od posledného návratu Beníteza do Anfieldu, ktorý bol Španielom prvý, keď odišiel v roku 2010, keď jeho strana Chelsea vytiahla 2-2 v hre s neskorým vyrovnaným Liverpoolom od Luisa Suáreza, ktorý by sa neskôr ospravedlnil za to, že ho kousal Branislav Ivanovic.Významnejší je, že hosťujúci manažér zaplatil povzbudzujúci hold neskorému bojovníkovi spravodlivosti v Hillsborough Anne Williamsovej a vyzeral tak blízko k slzám, keď Kop spieval: “Nikdy sa nebudeš chodiť sám.” Ak chémia v Chelsea – kde vyhral Europa League a nezabudnuteľne prežil hovoriť Roman Abramovič pre len dávať mu titul “dočasný manažér” – nebol nikdy správny, Newcastle sa zdá byť takmer Liverpool-esque fit.

Potešený príchodom manažéra ktorý nielenže sľubuje, že Bet365 bude skutočným zápasom pre autokratického majiteľa klubu Mika Ashleyho, ale zdá sa, že je schopný obnoviť svoj tím na bývalú, vzdialenejšiu slávu. St Jamesov parkári sa rýchlo zamilujú.Jediný strach – veľký čierny oblak na obzore – je skutočnosť, že ak by Newcastle zostúpil, bude vo svojej zmluve uplatňovať doložku o prestávke a nechať ho s mučenými a tantalizujúcimi myšlienkami o tom, čo mohlo byť.

“Momentálne sme na svadobnej ceste,” uznáva Benítez, ktorý dúfa, že choreografuje prvé víťazstvo Newcastle na Anfieldovej už 22 rokov. “Som naozaj potešený. Dúfajme, že to môže byť istý už niekoľko rokov. Vidím podobnosti s Liverpoolom, medzi mestami a fanúšikmi. Fanúšikovia Newcastle majú vášeň; Páči sa mi to. Liverpool bol fantastický, pretože Bet365 fanúšikovia sú za vami bez ohľadu na to, čo robíte, aké chyby robíte.

“Dúfam, že v Anfielde dostanem dobrý príjem.Moje spojenie s mestom je fantastické, naša rodina žije a my máme nadáciu, ktorá pomáha ľuďom, ale Newcastle musí vyhrať. ” Áno, milujem Liverpool, ale aj teraz mám rád Newcastle – a dúfam, že tomu tak bude už mnoho rokov. Ak chcete zostať v klube, kde vás fanúšikovia milujú, je pre mňa skutočne dôležité. ”

Je neochvejný, že pre Klopp nebude cítiť ani žiarlivosť. “Nie, nie, nie,” hovorí Benítez. “Jürgen je priateľ. Je to pekný človek, je vášnivý a je to skvelý manažér.Je to veľmi Bet365 recenzie pozitívne pre Liverpoolu, klub, mesto a fanúšikov. “Ak niektorí z jeho bývalej verejnosti v Merseyside môžu nájsť niečo, čo sa týka Beníteza, niektorí starí hráči, predovšetkým Steven Gerrard, opísali ich bývalý šéf ako trochu zima. Tento týždeň Jerzy Dudek, jediný brankársky hráč Liverpoolu, oživil túto tému v novej autobiografii a Benítez riadne vyriešil zjavnú dichotómiu medzi priaznivcami vášňou a osobou, ktorá sa niekedy nevyhnutne oddelila od šatníka, ktorá sa nedávno objavila s jeho vynechaním predtým nezmeniteľného Jonjo Shelvey a Gini Wijnaldum. “Ľudia hovoria, že som zima,” hovorí skôr, keď zdôraznil, že odmieta povedať klamstvo a uchýliť sa k pokrytectvu, aby udržal ľudí na mieste. “Ale som profesionál.Mám zodpovednosť pri rozhodovaní.

“Nepovedal by som, že by som bol s hráčmi zima, záleží na tom, o ktorých hovoríte. Máte 25, nemôžete ich všetko vybrať. Musí si uvedomiť, že musím promočné akcie Bet365 rozhodnúť, kto hrá, kto nie. Z tohto dôvodu máte hráčov, ktorí sú bližšie k vám, možno aj ostatní, ktorí nie sú tak blízko. Ale je dôležité, že neviem klamstvá.Ak nemôžem povedať nič, nič nepoviem. “Zatiaľ na Tyneside bolo jeho mužské vedenie príkladné u niektorých jednotlivcov, najmä Moussa Sissoko a Cheik Tioté, zrejme znovuzrodení počas nádeje “Myslím si, že teraz existuje nový tímový duch,” hovorí Benítez, ktorého schopnosť hovoriť, aj keď hrdzaví, francúzsky francúzsky kontinent Newcastle je veľkým rozdielom , “Pred poslednými dvomi zápasmi boli niektorí hráči 50/50 o tom, či môžu zostať hore, ale teraz sú 100% verní, že to dokážeme.”