Bet365 Slovakia

Poradca, ktorý pomáha rodinám Hughesovcov, nazval svedkov nespoľahlivými v prekvapujúcom záveru vyšetrovania smrti kriketníka Phillipa Hugheho.

Greg Melick SC upozornil na “nekonzistenciu” svedectva, kriketov prítomných na zápase, v ktorom sa uvádza, že “sánkovanie je už od nepamäti súčasťou kriketu, obava Bet365 SK bolo, prečo si to hráči nevšimli?”

Melick opísal taktiku súperovho hráča proti Hughesovi “Príliš ďaleko”, ale pripustil, že bowling plán prijatý počas zápasov Sheffield štít medzi Novým Južným Walesom a Južnou Austráliou bol “legitímny a vhodný”. Obvinenia boli silne vyvrátené poradcom pomáhajúcim Cricket Australia Bruce Hodgkinson SC, ktorý požiadal štátneho lekára Michaela Barnesa, aby sa Bet365 neopieral o “nepoznané a nepodložené dôkazy”, a pripomenul mu, že “žiadne obvinenie [sánkovanie] nebolo urobené hráčom alebo iným úradníkom zapojeným do zápasu” .Phi lug Hughes vyšetrovanie: nový nárok na Doug Bollinger údajné sánku Prečítajte si viac Hodgkinson sa odvoláva na svedectvo ponúkané bývalý kriketista Matthew Day, blízky priateľ Hughes, ktorého vyhlásenie jednoznačne odporuje pripomienky kriketov a rozhodcovia prítomní v ten deň.

Rodičia Phillipa Hughesa, Grega a Virginie potom opustili súdnu sálu počas Hodgkinnsona.

Po tom, ako Kristina Stern SC napadla koroner, Kicker Stern SC to Bet365 spochybnila, Melick stiahol počiatočné obvinenie z výroby, ale tvrdil, že dôkazy hráčov zaznamenané takmer dva roky po udalosti zostali nespoľahlivé.

jej záverečný príspevok Stern uviedol, že zostáva potreba väčšej jasnosti v oblasti núdzových úloh na austrálskom kriketovom území ako súčasť radu odporúčaní predložených koronerovi. Patrili k nim žiadosť o pokračovanie v testovaní a ďalšom výskume do technológie prilby; konsolidácia procedurálnych dokumentov pre núdzové reakcie zdieľaných Bet365 spoločnosťami Cricket Australia a Sydney Cricket & Sporting Grounds Trust a lepšie školenie pracovníkov, najmä pri poskytovaní relevantných informácií pre pohotovostné služby.

Príspevky ukončili týždenné vyšetrovanie úmrtia Phillipa Hughesa.Očakáva sa, že koroner podá svoje zistenia neskôr tento mesiac.