Дерби јасно за Славију. Оломоуц је такође победио, а последњи је Јихлава

<П> То није било лепо фудбал, већ се бори, доста фаулова, симулације и нетачне пресуде судија. Фудбалски дерби на крају одушевљен само слависта. </П> <п> Као за њихову победу, међутим, ће говорити због тешког перформансе реф ЈИЛЕК. </П> <п> Прво, он је пронашао храбрости да елиминише слависта рушење, који је играо са жутим картоном, а затим Вацлав Кадлец саплео побегне. Након ЈИЛЕК заједно са интердисциплинарне Блажеј видети да спартански Коста ногама штета је већ пуцао иза гол линије, а циљ није признала. </П> <п> После паузе Јилек опет опростио свргавање жути картон и због тога искључује када се повуку иза Бен Хаим. 288. Тада дерби одлучио Славиша. </П> <п> 71 минута након срцу Стоцх из прекида Скода главе и уз помоц се брани Захустела превазишао Дубравка.На крају љуља одобреног у минут два жутих картона Цоста и потврдио подешавање Славија Хусбауер победу. </П> <п> 33. Славија и изгубили утакмицу заредом и износила је Спарту у годинама 2009-2010. </П> <п> спарта Плзен ради, сада је одселио и Славија и Оломоуц. Она наставља да изненађује новајлија дао пет голова у Карвина и победио 5: 3 </п> <п> Оломуц пут у седам кола тринаест голова, највише у Пилсен. У Карвини је постигао осам секунди, још један гол је додан у 10. минуту.Затим, док је двоуголовы вођство дошао, али после сат времена игре током шест минута дала друга два циља. </П> <п> “Четрнаест бодова је лепо тачка добит и да га ценимо”, рекао је тренер Оломуц Вацлава Јилек. </П> <п> Док је Карвина и даље спуштала, последња реч је поново била нова. А други круг је добар, али она може изгубити у недјељу увече ако Славија освоји дерби. </П> <п> Иако је прошле године као новајлија у Карвина еуфорија прикупљања бодова у другој години она неуспеха. Само је победио у првом кругу Јихлава, да нацртам, иначе пет пораза. Почетна </п> <п> Слична је ситуација у Брну, који је управо победио Спарта. Није био поново уверен код куће против Либерца, иако је гостујућа победа прилично срећна.Помогао му је и његовом циљу Кијанскаса. </п> <п> Словацко је током недеље променио тренера, а Станислав Левы се преселио на позицију спортског менаџера, тако да је тим против Младе Болеслава први водио помоћника Мицхал Кордула. Премијеру у улози главног тренера покварио је 19-годишњи Цхалус, који је домаћин Славије у Болеславу. Након сат времена игре погодио је угао, то је био његов премијер лига. </П>